23 травня 2018

Рахункова палата розглянула низку звітів

15 травня відбулося чергове засідання Рахункової палати, на якому розглянуто результати семи аудитів.

Першим обговорювався Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству охорони здоров'я України для лікування громадян України за кордоном. Доповідач - член Рахункової палати Невідомий В. І. На розгляд питання було запрошено заступника Міністра охорони здоров'я України Лінчевського О. В. У роботі засідання взяла участь Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я Богомолець О. В.

Лінчевський О. В.

Богомолець О. В.

Звіт про результати аналізу Звіту Антимонопольного комітету України за 2017 рік у частині, що впливає на виконання державного бюджету презентував член Рахункової палати Дідик А. М. На розгляд питання було запрошено Першого заступника Голови Антимонопольного комітету України - державного уповноваженого Ніжнік М. В.

Про результати фінансового аудиту Державного агентства України з управління зоною відчуження доповідав член Рахункової палати Богун В. П. У обговоренні питання взяв участь заступник Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Фещенко В. П.

До розгляду Звіту про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених на захист від шкідливої дії вод та розвиток водного господарства на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей (доповідач - член Рахункової палати Богун В. П.) долучились: заступник Міністра екології та природних ресурсів України Кузьо М. С., Перший заступник Голови державного агентства водних ресурсів України Хорєв М. Ю., Перший заступник Голови Одеської обласної державної адміністрації Терещук О. Д., заступник Голови Херсонської обласної державної адміністрації Адамчик О. О., заступник Голови Миколаївської обласної державної адміністрації Кушнір О. В.

Кузьо М. С.

Терещук О. Д.

Кушнір О. В.

Адамчик О. О.

Голова Рахункової палати Пацкан В. В., підсумовуючи обговорення Звіту, зазначив, що для аудиторів вкрай важливо мати відгук про проведену роботу, знати точку зору керівництва регіонів стосовно висвітлених питань, спільно знайти шляхи їх вирішення. Саме тому до обговорення результатів контрольно-аналітичних заходів і запрошуються керівники областей.

Далі на засіданні було розглянуто результати аудиту ефективності використання коштів резервного фонду державного бюджету в 2017 році (доповідач - член Рахункової палати Іванова І. М.). На розгляд питання були запрошені: заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Ю. П., заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Парцхаладзе Л. Р., заступник Міністра соціальної політики України Чуркіна О. І., заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Білошицький Р. М. та регіональні керівники - Перший заступник Голови Львівської обласної державної адміністрації Замлинський Р. Т., Перший заступник Голови Тернопільської обласної державної адміністрації Крисак І. Б., заступник Голови Луганської обласної державної адміністрації Філь С. О.

Бровченко Ю. П.

Парцхаладзе Л. Р.

Чуркіна О. І.

Білошицький Р. М.

Філь С. О.

Крисак І. Б.

Замлинський Р. Т.

Звіт про результати аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг презентував заступник Голови Рахункової палати Майснер А. В. У обговоренні питання взяли участь Державний секретар Міністерства фінансів України Капінус Є. В. і заступник Міністра соціальної політики України Шамбір М. І.

Капінус Є. В.

Шамбір М. І.

Останнім розглядався Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів окремих трансфертів з Державного бюджету України, наданих бюджету м. Умань (доповідач - заступник Голови Рахункової палати Майснер А. В.). До обговорення Звіту долучились народний депутат України Яценко А. В. (за запитом якого проводився аудит), заступник директора департаменту місцевих бюджетів Міністерства фінансів України Макацарія С. М., Уманський міський голова Цебрій О. В.

Цебрій О. В.

На засіданні також розглянуто низку питань стосовно діяльності Рахункової палати.

Звіти та рішення про результати проведених контрольно-аналітичних заходів будуть розміщені на веб-сайті Рахункової палати.