23 жовтня 2018
11.05.2018

Валерій Пацкан у Харкові зустрівся з колегами із територіальних управлінь і керівництвом Харківської обласної державної адміністрації

Продовжуючи професійний діалог із колегами усіх територіальних управлінь Рахункової палати, очільник Рахункової палати Валерій Пацкан сьогодні зустрівся з працівниками територіальних управлінь Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях (у м. Харків) та у Донецькій, Луганській областях (які тимчасово розташовані у м. Харків).

В. Пацкан, перш за все, щиро подякував працівникам теруправління у Донецькій та Луганській областях за їх патріотичну позицію, професійний підхід до виконання службових обов'язків у надскладних умовах іноземної агресії проти України на Донбасі. Голова Рахункової палати при цьому зазначив: «Дякую за те, що працюєте усім колективом на підконтрольній території та демонструєте цілісність країни та команди Рахункової палати».

Під час зустрічі В. Пацкан акцентував увагу колег на необхідності якнайшвидшого затвердження та імплементації Стратегії розвитку Рахункової палати, Регламенту її діяльності та сучасної, адекватної викликам сьогодення, методології аудиторської роботи. При цьому очільник Рахункової палати наголосив: «Ми, Рахункова палата, є своєрідним пильним «державним оком» і маємо забезпечувати якісний контроль за використанням державних матеріальних ресурсів і отриманням українським суспільством очікуваного результату належної якості».

В рамках робочого візиту голова Рахункової палати зустрівся з головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною, яка висловила прагнення до співпраці керівництва області з Рахунковою палатою із забезпечення ефективного та законного використання коштів державного бюджету в регіоні в умовах децентралізації влади та формування об'єднаних територіальних громад Харківської області.

Валерій Пацкан у відповідь зазначив: «Рахункова палата, проповідуючи принцип відкритості у своїй діяльності, враховує всі сигнали щодо ризиків неефективного, нецільового і незаконного використання бюджетних коштів. Прагнення керівництва Харківської обласної державної адміністрації цілком відповідають змісту ст. 26 Бюджетного кодексу України щодо внутрішнього контролю й аудиту».