23 жовтня 2018

Очільник Рахункової палати перебуває з робочою поїздкою в Дніпрі

11 травня Голова Рахункової палати Валерій Пацкан провів робочі зустрічі у Дніпрі з колективом територіального управління Рахункової палати по Дніпропетровській та Запорізькій областях, а також із керівництвом Дніпропетровської області.

Зміст основних меседжів очільника Рахункової палати до колективу теруправління стосувався того, що найближчим часом державний орган зовнішнього фінансового аудиту отримає сучасну Стратегію розвитку, Регламент діяльності та оновлену, з дотриманням міжнародних стандартів і урахуванням кращих світових практик, методологію здійснення аудиторської діяльності.

Також Валерій Пацкан повідомив колегам про те, що вже днями буде підписано важливу для Рахункової палати міжнародну угоду з GIZ (Німецьке товариство міжнародного співробітництва), однією з умов якої є комплексне підвищення кваліфікації для співробітників Рахункової палати за міжнародними стандартами фахової підготовки персоналу вищих органів фінансового контролю. Крім того, було зазначено, що в підписанні угоди братиме участь спеціальний посланник уряду ФРН з питань реформ в Україні Георг Мільбрадт.

Валерій Пацкан зустрівся також із головою Дніпропетровської облдержадміністрації Валентином Резніченком, який наголосив на тому, що керівництво області зацікавлене в отриманні «дорожньої карти» від Рахункової палати з огляду на принципову позицію щодо законного та ефективного витрачання коштів держбюджету.

У держбюджеті на цей рік лише Дніпропетровській і Запорізькій областям передбачено 35 млрд грн трансфертів. Загалом доходи місцевих бюджетів цих областей (з урахуванням трансфертів) затверджено в обсязі 70 млрд  грн.