23 жовтня 2018
10.05.2018

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан зустрічається з колективами територіальних управлінь

Очільник Рахункової палати  Пацкан В. В. десятого й одинадцятого травня 2018 р. відвідає територіальні управління Рахункової палати по Одеській, Миколаївській та Херсонській областях (у м. Одеса), по Дніпропетровській та Запорізькій областях (у м. Дніпро), по Харківській, Сумській, Полтавській та Донецькій, Луганській областях (у м. Харків).

Під час перебування в регіонах Голова Рахункової палати Валерій Пацкан зустрінеться з колективами територіальних управлінь. Будуть обговорені головні виклики, які сьогодні стоять перед Рахунковою палатою, зокрема, щодо визначення Стратегії розвитку Рахункової палати та її територіальних підрозділів, вдосконалення методології проведення контрольно-аналітичних заходів, затвердження Регламенту Рахункової палати. Також буде акцентована увага на проблемних питаннях, які виникають у роботі аудиторів на регіональному рівні. В програмі візиту заплановані зустрічі з головою Одеської облдержадміністрації Максимом Степановим, з головою Дніпропетровської облдержадміністрації Валентином Резніченком, з головою Харківської облдержадміністрації Юлією Світличною, представниками засобів масової інформації.