23 жовтня 2018
04.05.2018

Валерій Пацкан продовжує діалог
із територіальними управліннями Рахункової палати

Сьогодні, 4 травня, в рамках робочої поїздки до Вінниці Голова Рахункової палати Валерій Пацкан зустрівся з колективом територіального управління Рахункової палати, діяльність якого безпосередньо охоплює п'ять областей (Вінницьку, Житомирську, Кіровоградську, Хмельницьку та Чернівецьку).

Під час зустрічі очільник інституції окреслив головні виклики, які сьогодні стоять перед Рахунковою палатою, зокрема щодо побудови та розроблення методології проведення контрольно-аналітичних заходів, затвердження Регламенту Рахункової палати, а також визначення Стратегії розвитку Рахункової палати та її територіальних підрозділів.

Крім того, відбулося відкрите спілкування з колективом територіального управління з приводу проблемних питань, які виникають у роботі на регіональному рівні, під час якого Голова Рахункової палати підкреслив важливість інформації, що дає можливість оцінити проблематику під іншим кутом зору, так би мовити, почути з перших вуст.

Після завершення наради проведено робочу зустріч Голови Рахункової палати з головою Вінницької обласної адміністрації Коровієм В. В., під час якої визначено коло спільних питань і напрямів роботи у сфері державного моніторингу, контролю та ефективного використання публічних фінансів в області. Валерій Пацкан поділився позитивними враженнями при в'їзді до Вінницької області та міста, які залишили відчуття, що, дійсно, «робота не стоїть на місці», зокрема щодо ремонту доріг.

У ході робочої зустрічі проведено спільний брифінг з журналістами регіональних засобів масової інформації.

Голова Рахункової палати наголосив на необхідності покращення насамперед якості контрольно-аналітичних заходів, фахового рівня і навчання аудиторів, розбудови територіальних підрозділів, зміцнення їх матеріально-технічного забезпечення, враховуючи необхідність отримання Рахунковою палатою додаткових повноважень щодо контролю за місцевими бюджетами в майбутньому.