18 березня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
12.04.2018

Заступник Голови Андрій Майснер
взяв участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

11 квітня 2018 року в засіданні Кабінету Міністрів України взяв участь заступник Голови Рахункової палати Андрій Майснер.

На засіданні, серед іншого, розглядалося питання використання коштів державного бюджету місцевим бюджетам на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів (доповідач - заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей).

Заступник Міністра в своїй доповіді акцентував увагу на питаннях, які були врегульовані, в тому числі, завдяки проведеному Рахунковою палатою аудиту ефективності управління майном професійно-технічних навчальних закладів. Зокрема, визначено вимоги до формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів, затверджено новий перелік професій для їх підготовки в навчально-практичних центрах, збільшено обсяг субвенції у держбюджеті на 2018 рік до 100 млн грн з метою придбання техніки, обладнання і устаткування у рамках модернізації та оновлення матеріально-технічної бази опорних ПТНЗ.

 

 

Андрій Майснер після засідання Кабінету Міністрів України зазначив: "Рахункова палата є амбасадором реальних змін у підходах держави до здійснення фінансової політики в інтересах українського суспільства та з позиції якісного задоволення його потреб. Тим більше коли йдеться про освіту, охорону здоров'я, розвиток регіонів і адекватне реагування держави на виклики ринку праці".

Звіт про результати аудиту розміщений на сайті Рахункової палати 14.11.2017.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України