18 березня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
30.03.2018

Члени Рахункової палати зустрілися з
Першим віце-прем'єром України

 

30 березня у Рахунковій палаті відбулася зустріч Голови Рахункової палати Валерія Пацкана з Першим віце-прем'єр-міністром України - Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівом.

 

 

Під час зустрічі пройшов обмін думками щодо подальшої співпраці Рахункової палати і Кабінету Міністрів України.

Оцінюючи плідну роботу Палати Степан Кубів відзначив важливість традиції професійності і спадкоємства, яка існує в інституції. Окремо наголосив на тому, що звіти Рахункової палати під час його роботи депутатом та на інших державних посадах завжди були важливим джерелом економічної інформації.

Насамкінець, Перший віце-прем'єр-міністр України побажав членам Рахункової палати, щоб фінансова міць держави і ефективне управління фінансами були наріжним каменем роботи інституції та зазначив, що він завжди готовий до продуктивної співпраці.

Голова Рахункової палати представив Першому віце-прем'єр-міністру України новий склад Рахункової палати та зазначив, що установа завжди готова надавати Кабінету Міністрів України об'єктивні відомості про результати здійснених заходів державного зовнішнього фінансового контролю, а також обґрунтовані пропозиції до удосконалення актів Кабінету Міністрів України з питань фінансів і бюджету.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України