21 березня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
30.03.2018

Голова Рахункової палати зустрівся з
Надзвичайним і Повноважним Послом України в Молдові

 

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан в рамках IV засідання Робочої групи EUROSAI з аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф, яке проходить в місті Кишинів (Республіка Молдова), зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Молдові Іваном Гнатишиним.

 

 

В ході зустрічі обговорювалися питання двостороннього співробітництва України та Молдови. Йшлося про підсумки двосторонніх зустрічей Рахункової палати України з керівниками вищих органів фінансового контролю, які сприятимуть активізації міждержавних відносин на міжвідомчому рівні, зокрема, проведенню міжнародних перевірок, як в рамках EUROSAI, так і на двосторонньому рівні, з актуальних питань для всіх учасників IV засідання Робочої групи EUROSAI.

Зі свого боку Надзвичайний і Повноважний Посол України в Молдові Іван Гнатишин поінформував Голову Рахункової палати про результати Міжпарламентської конференції «Грузія, Молдова і Україна: Східне партнерство та сучасні безпекові виклики», яка нещодавно проходила в Кишеневі. Під час конференції обговорювалися проблеми забезпечення стабільного економічного зростання та верховенства права в рамках Східного партнерства, енергетичної безпеки, а також викликів спільній безпеці, серед яких і небезпека екологічних катастроф.

Співрозмовники торкнулися інших актуальних питань та перспектив міжнародного співробітництва.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України