22 вересня 2018
30.03.2018

Заступник Голови Рахункової палати України
взяв участь у засіданні Аудиторської палати України

29 березня в засіданні Аудиторської палати України взяв участь уповноважений представник Рахункової палати, заступник Голови Андрій Майснер. На засіданні було розглянуто значна кількість питань і ухвалено відповідні рішення. Зокрема, йшлося про План дій щодо імплементації Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», про результати зовнішніх перевірок систем контролю якості, створених аудиторськими фірмами та аудиторами. Дискутували навколо плану роботи АПУ на 2018 рік. Та обговорювали програму з удосконалення професійних знань аудиторів банків за 2018 рік.

Особливо дискусійним, з огляду на важливість належного проведення установчого з'їзду аудиторів (відповідно до вимог Закону), було обговорення права професійних організацій аудиторів та бухгалтерів на участь у роботі Організаційного комітету. Ухвалені рішення обумовили участь Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України і Спілки аудиторів України.

Результати засідання прокоментував заступник Голови Рахункової палати Андрій Майснер: «Аудиторська палата України та вся аудиторська спільнота нашої держави знаходяться нині на етапі переформатування професійної аудиторської громади. Саме тому деякі питання викликали бурхливі дискусії, що є природньо. Очевидно, що АПУ вже відіграла важливу роль в еволюційному розвиткові аудиторської справи в Україні. Роль важка, часто-густо невдячна, але АПУ виконує її гідно».

Андрій Майснер підкреслив, що Рахункова палата як вищий орган фінансового контролю в Україні особливу увагу приділяє співпраці з громадським сектором і експертним середовищем, а також і надалі братиме активну участь у процесі розвитку аудиторської справи в Україні.