16 грудня 2018
27.03.2018

Валерій Пацкан запросив у радники «батька» Рахункової палати

Сьогодні, 27 березня, Голова Рахункової палати Валерій Пацкан та новообраний склад Палати зустрілися з Валентином Симоненком, першим Головою, засновником та фундатором інституції, який практично з чистого аркуша, за відносно короткий термін діяльності, опираючись на власний досвід і професіоналізм, започаткував і створив абсолютно нову школу незалежного державного фінансового контролю в Україні.

«Рахункова палата відбулася завдяки великим особистим заслугам Валентина Костянтиновича. Другий мій робочий день почався з того, що я йому зателефонував і запросив на зустріч з новими членами РП. Зробив це тому, що вважаю його «батьком» Палати, адже він не лише створив інституцію, за його керівництва вона знайшла своє місце у структурі державних інституцій і заявила про себе вагомими результатами проведених аудитів», - наголосив, зокрема, Валерій Пацкан.

Валентин Симоненко висловив впевненість, що робота нового складу Рахункової палати на чолі з новообраним Головою стане потужним поштовхом до інституційного розвитку установи.

«Не секрет, що кілька останніх років Палата була в глибокій стагнації, - зауважив перший Голова Рахункової палати. - За цей час вона, на жаль, втратила багато позицій у суспільстві та в економічних процесах в Україні. Покладаю велику надію на новий склад Рахункової палати, який мусить відновити статус Палати як справжнього конституційного органу фінансово-економічного контролю в державі. Додам словами класика: "Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод. Не спинить вас.., бо вам призначено скалу сесю розбить"».

Валерій Пацкан познайомив Валентина Симоненка з новообраними членами Рахункової палати і відзначив важливість консультацій: «Нам цінні поради Валентина Костянтиновича ще й як керівника з 43-річним досвідом, - сказав він. - Я вдячний йому за згоду бути моїм радником на громадських засадах. Впевнений, що незабаром нам вдасться відродити рівень і повагу до Рахункової палати як незалежного високопрофесійного державного органу зовнішнього фінансового контролю, що діє від імені Парламенту та народу України».