18 березня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
21.03.2018

Відкривається нова сторінка співпраці

 

Сьогодні, 21 березня, Голова Рахункової палати Валерій Пацкан взяв участь у роботі Комітету з питань бюджету Верховної Ради України.

 

 

Голова Комітету Андрій Павелко привітав присутніх з обранням нового складу Рахункової палати, зокрема, членів Комітету, які працювали над новим Законом «Про Рахункову палату» та над проведенням конкурсу з обрання нових членів інституції.

- Приємно, що ці зусилля вилились у результативне голосування, - сказав Андрій Павелко. - Парламент виявив довіру нашому, тепер вже колишньому, колезі Валерію Пацкану очолити Палату та підтримку кожному з її членів.

Також голова Комітету з питань бюджету висловив надію, що найближчим часом відкриється нова сторінка співпраці бюджетного Комітету Парламенту із Рахунковою палатою. Адже обидві інституції налаштовані співпрацювати задля того, щоб публічні фінанси у країні були максимально відкритими, а всі рішення у цій сфері - прозорими.

Валерій Пацкан, у свою чергу, подякував від усього новообраного складу Рахункової палати Комітетові з питань бюджету за велику роботу, проведену його членами, як над Законом «Про Рахункову палату», так і над проведенням конкурсу на посади членів Палати.

 

 

- Рахункова палата - один з найважливіших органів у нашій державі, - зауважив Валерій Пацкан. - Обіцяю, що ми будемо об'єктивно і неупереджено проводити перевірки державних фінансів. У нас є багато напрацювань щодо зміни законодавства, яке регулює як діяльність самої Рахункової палати, так і фінансової сфери загалом.

Голова підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати Іван Крулько у своєму виступі також зазначив, що обрання нових членів РП - це не завершення процесу, а тільки початок спільної діяльності.

 

 

- Реформа Рахункової палати триває, - наголосив він. - І я вважаю, що нам доведеться ще багато попрацювати. Закон «Про Рахункову палату», яким ми гордимося, вже потребує точкових втручань, задля посилення можливостей інституції.

Далі він зауважив, що передусім важливо, аби Палата надавала парламентарям конкретні висновки по конкретних питаннях - як здійснюється витрачання бюджетних коштів, як наповнюється бюджет тощо. А вони ці висновки розглядали в Комітетах.

Наостанок Голова Рахункової палати запросив членів Комітету з питань бюджету на засідання Рахункової палати, на якому буде заслуховуватися проект Звіту Рахункової палати за 2017 рік:

- Без бюджетного Комітету розглядати його недоцільно, - заявив він.

Та відразу запропонував обговорити на засіданні ряд спільних проектів та завдань.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України