16 грудня 2018
19.03.2018

ГОЛОВА РАХУНКОВОЇ ПАЛАТИ ВЗЯВ УЧАСТЬ
У ЗАСІДАННІ ПОГОДЖУВАЛЬНОЇ РАДИ

Сьогодні, 19.02.2018, Голова Рахункової палати В. Пацкан взяв участь у засіданні Погоджувальної ради Верховної Ради України, на якому обговорювався порядок роботи Парламенту на пленарному тижні. Йшлося, зокрема, про розгляд законопроектів із внесення змін до Бюджетного кодексу України та внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження середньострокового бюджетного планування.

Голова Верховної Ради України А. Парубій поінформував керівників фракцій та голів Комітетів Верховної Ради, що після прийняття Парламентом кадрових рішень приступили до виконання своїх обов'язків Голова Рахункової палати і Уповноважений Верховної Ради України з прав людини. Спікер вручив Валерію Пацкану посвідчення Голови Рахункової палати України, а Людмилі Денісовій - посвідчення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

А. Парубій також висловив сподівання, що Голова Рахункової палати і Уповноважений Верховної Ради України з прав людини і надалі щільно і плідно співпрацюватимуть з Парламентом.