21 вересня 2018
Головна » Результати засідань Рахункової палати
07.03.2018

Ефективність використання коштів державного бюджету, призначених на фінансову підтримку громадських об'єднань ветеранів

На засіданні 13 лютого 2018 р. Рахункова палата розглянула Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, призначених на фінансову підтримку громадських об'єднань ветеранів, який затверджено рішенням Рахункової палати від 13.02.2018 року № 3-1.

Рішення Рахункової палати та Звіт направлено Міністерству соціальної політики України і Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, як об'єктам контролю для усунення виявлених порушень і недоліків.

Відомості про результати зазначеного контрольного заходу у формі рішення Рахункової палати направлено Кабінету Міністрів України.

Поінформовано про результати аудиту Верховну Раду України.

Реагування на рішення Рахункової палати об'єктами контролю.