16 грудня 2018    
Пошук
Головна » Результати засідань Рахункової палати
05.03.2018

Ефективність використання Міністерством екології та природних ресурсів України коштів державного бюджет за бюджетною програмою "Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері природоохоронної діяльності, фінансова підтримка підготовки наукових кадрів"

 

На засіданні 13 лютого 2018 р. Рахункова палата розглянула Звіт про результати аудиту ефективності використання Міністерством екології та природних ресурсів України коштів державного бюджету за бюджетною програмою "Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері природоохоронної діяльності, фінансова підтримка підготовки наукових кадрів", який затверджено рішенням Рахункової палати від 13.02.2018 року № 3-3.

Рішення Рахункової палати та Звіт направлено Міністерству екології та природних ресурсів України як об'єкту контролю для усунення виявлених порушень і недоліків.

Відомості про результати зазначеного контрольного заходу у формі рішення Рахункової палати направлено Кабінету Міністрів України.

Поінформовано про результати аудиту Верховну Раду України.

Реагування на рішення Рахункової палати об'єктом контролю.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України