21 вересня 2018

Рахункова палата розглянула низку звітів

13 лютого під головуванням т. в. п. Голови Рахункової палати О. С. Яременка відбулося чергове засідання Рахункової палати, на якому розглянуті результати проведених заходів державного зовнішнього контролю.

На порядку денному був розгляд п'яти контрольно-аналітичних звітів.

Першим обговорювався Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, призначених на фінансову підтримку громадських об'єднань ветеранів. Його представила член Рахункової палати М. Я. Шулежко.

Запрошена на розгляд питання - заступник Міністра соціальної політики України Н. В. Федорович.

М. Я. Шулежко.

Н. В. Федорович.

Звіт про результати аудиту ефективності використання та розпорядження майном державного підприємства «Український державний центр радіочастот» презентував член Рахункової палати І. М. Заремба.

На розгляді питання Державне підприємство «Український державний центр радіочастот» представив Генеральний директор В. І. Корсун.

І. М. Заремба.

В. І. Корсун.

Далі був заслуханий Звіт про результати аудиту ефективності використання Міністерством екології та природних ресурсів України коштів державного бюджету за бюджетною програмою «Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері природоохоронної діяльності, фінансова підтримка підготовки наукових кадрів». Доповідач член Рахункової палати М. Я. Шулежко.

На розгляд питання запрошений заступник Міністра екології та природних ресурсів з питань європейської інтеграції М. С. Кузьо.

М. С. Кузьо.

Звіт про результати міжнародного координованого аудиту функціонування Міжнародного біосферного заповідника «Східні Карпати» представила член Рахункової палати М. Я. Шулежко.

На засіданні також було заслухано Звіт про результати аналізу нормативно-правового забезпечення Кабінетом Міністрів України виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік». Доповідач член Рахункової палати В. П. Пилипенко.

В. П. Пилипенко.

Окрім згаданого, було розглянуто ряд питань, що стосуються діяльності Рахункової палати України.

Звіти та рішення про результати проведених контрольно-аналітичних заходів, відповідно до Закону України «Про Рахункову палату» будуть розміщені на офіційному веб-порталі установи.