16 лютого 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
07.02.2018

Представлено нового начальника територіального управління

 

6 лютого 2018 року Тимчасово виконуючий повноваження Голови Рахункової палати Олександр Яременко перебував у Харкові з одноденним робочим візитом.

Під час зустрічі з колективом територіального управління Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях Олександр Яременко, разом з головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною, представили нового начальника теруправління палати в регіоні - Наталію Дузь.

 

 

У своїй промові Олександр Яременко відзначив, що територіальне управління в Харківській області є одним із кращих у структурі Рахункової палати України має сталий професійний колектив, але тривалий час залишалося без керівника. Він висловив сподівання, що призначення нового керівника, знаного в регіоні фахівця (до призначення в територіальне управління Рахункової палати Наталія Дузь обіймала посаду першого заступника директора департаменту фінансів Харківської облдержадміністрації), дасть новий поштовх у роботі регіонального управління. Також, Олександр Яременко зазначив, що Наталія Дузь, стала другою жінкою - керівником теруправління Рахункової палати.

 

Харкыв3

 

«Робота територіального управління, його колективу буде спрямована на виконання функцій державного фінансового аудиту. Зараз питання збереження державних фінансових ресурсів неабияк актуальне», - наголосила в свою чергу Наталія Дузь.

Того ж дня у Харкові, Олександр Яременко мав змістовну бесіду з головою Харківської ОДА та зустріч з колективом територіального управління Рахункової палати по Донецькій та Луганській областях.

 

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України