16 грудня 2018

Представлено нового начальника територіального управління

6 лютого 2018 року Тимчасово виконуючий повноваження Голови Рахункової палати Олександр Яременко перебував у Харкові з одноденним робочим візитом.

Під час зустрічі з колективом територіального управління Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях Олександр Яременко, разом з головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною, представили нового начальника теруправління палати в регіоні - Наталію Дузь.

У своїй промові Олександр Яременко відзначив, що територіальне управління в Харківській області є одним із кращих у структурі Рахункової палати України має сталий професійний колектив, але тривалий час залишалося без керівника. Він висловив сподівання, що призначення нового керівника, знаного в регіоні фахівця (до призначення в територіальне управління Рахункової палати Наталія Дузь обіймала посаду першого заступника директора департаменту фінансів Харківської облдержадміністрації), дасть новий поштовх у роботі регіонального управління. Також, Олександр Яременко зазначив, що Наталія Дузь, стала другою жінкою - керівником теруправління Рахункової палати.

Харкыв3

«Робота територіального управління, його колективу буде спрямована на виконання функцій державного фінансового аудиту. Зараз питання збереження державних фінансових ресурсів неабияк актуальне», - наголосила в свою чергу Наталія Дузь.

Того ж дня у Харкові, Олександр Яременко мав змістовну бесіду з головою Харківської ОДА та зустріч з колективом територіального управління Рахункової палати по Донецькій та Луганській областях.