16 лютого 2019    
Пошук
Головна » Архів » Офіційні повідомлення » 2018 рік
24.01.2018

Пройшло перше в 2018 році засідання Рахункової палати

 

23 січня під головуванням т. в. п. Голови Рахункової палати О. С. Яременка відбулося чергове засідання Рахункової палати, на якому розглянуто результати проведених аудитів.

 

 

У порядку денному стояло три контрольно-аналітичні звіти.

Першим обговорювався Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених у 2016-2017 роках Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку на державне регулювання ринку цінних паперів.

Доповідач член Рахункової палати В. П. Пилипенко.

Запрошений на розгляд питання - Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Т. З. Хромаєв.

 

В. П. Пилипенко

Т. З. Хромаєв

 

Звіт про результати аудиту ефективності використання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії представив член Рахункової палати Г. Ю. Самусь.

Запрошений на розгляд питання - заступник Міністра охорони здоров'я України О. В. Лінчевський.

 

 

Г. Ю. Самусь

О. В. Лінчевський

 

Був заслуханий Звіт про результати аналізу стану виконання рекомендацій Міжнародного координаційного аудиту Чорнобильського фонду «Укриття». Доповідач член Рахункової палати М. Я. Шулежко.

Запрошені на розгляд питання - Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження В. В. Петрук та Генеральний директор Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» І. І. Грамоткін.

 

М. Я. Шулежко

В. В. Петрук

 

І. І. Грамоткін

 

На засіданні також йшлося про ряд питань, що стосуються діяльності Рахункової палати України. Серед них затвердження структури і штатного розпису Рахункової палати та її апарату (доповідач член Рахункової палати А. П. Юхимчук).

 

А. П. Юхимчук

 

Звіти та рішення про результати проведених контрольно-аналітичних заходів будуть розміщені на веб-порталі Рахункової палати.

 

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України