18 лютого 2018
23.01.2018

Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я
про співпрацю з Рахунковою палатою

У своєму звіті про роботу за вересень 2016 року - грудень 2017 року Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я відзначає, що за звітний період Комітетом заслухано низку питань в порядку контролю, за результатами розгляду яких направлені звернення та матеріали для відповідного реагування органам державної влади, їх посадовим особам, зокрема: про результати проведених Рахунковою палатою України аудитів ефективності використання коштів медичної субвенції, спрямованих на забезпечення лікування хворих на ниркову недостатність методом гемодіалізу, та ефективності використання коштів державного бюджету на здійснення заходів Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки. У звіті також наголошується на тому, що відповідно до звернень Голови Комітету О. Богомолець Рахунковою палатою України проведено 4 перевірки ефективності використання коштів Державного бюджету України, які виділяються на реалізацію комплексних заходів програмного характеру у сфері охорони здоров'я, матеріали яких направлено до правоохоронних органів.