16 лютого 2019    
Пошук
Головна » Архів » Результати засідань РП » 2018 рік
12.01.2018

Ефективність управління об'єктами державної власності, належними державі матеріальними та іншими активами у сфері проектування підприємств, що мають фінансові наслідки для державного бюджету

 

На засіданні 19 грудня 2017 р. Рахункова палата розглянула Звіт про результати аудиту ефективності управління об'єктами державної власності, належними державі матеріальними та іншими активами у сфері проектування підприємств, що мають фінансові наслідки для державного бюджету, який затверджено рішенням Рахункової палати від 19.12.2017 року № 26-6.

Рішення Рахункової палати та Звіт направлено Міністерству економічного розвитку і торгівлі України, як об'єкту контролю для усунення виявлених порушень і недоліків.

Відомості про результати зазначеного контрольного заходу у формі рішення Рахункової палати направлено Кабінету Міністрів України.

Поінформовано про результати аудиту Верховну Раду України.

Поінформовано Національну поліцію України про виявлені факти, що мають ознаки нанесення збитків державному підприємству "Державний проектний інститут "Діпроверф", державному зовнішньоекономічному підприємству "Укркольорпром" та державному підприємству "Державний інститут по проектуванню промислових підприємств" й завдання шкоди державі в особливо великих розмірах.

Реагування на рішення Рахункової палати об'єктом контролю.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України