20 сiчня 2018
Головна » Результати засідань Рахункової палати
05.01.2018

На засіданні 5 грудня 2017 р. Рахункова палата розглянула Звіт про результати аналізу використання коштів державного бюджету на здійснення виконавчої влади у Житомирській та Хмельницькій областях та надання гарантованих державою соціальних послуг в умовах функціонування об'єднаних територіальних громад, який затверджено рішенням Рахункової палати від 05.12.2017 року № 25-3.

Рішення Рахункової палати та Звіт направлено Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, як об'єкту контролю для усунення виявлених порушень і недоліків.

Направлено рішення Рахункової палати Житомирській та Хмельницькій обласним державним адміністраціям.

Відомості про результати зазначеного контрольного заходу у формі рішення Рахункової палати направлено Кабінету Міністрів України.

Поінформовано про результати аудиту Верховну Раду України та Президента України.

Реагування на рішення Рахункової палати об'єктом контролю.