23 квiтня 2018
03.01.2018

Голова Рахункової палати Роман Магута привітав колектив з Новорічними і Різдвяними святами

З нагоди Нового року та Різдва Христового Голова Рахункової палати Роман Магута звернувся до колективу з щирими словами вітання, подякувавши за плідну роботу у році, що минає.

«Озираючись на нашу 20-річну історію, набутий досвід та результати роботи, які затребувані державою і суспільством, можна впевнено сказати, що ми планомірно та цілеспрямовано рухаємося на шляху розвитку, вдосконалення та розбудови нашої інституції», - сказав Роман Магута.

Переконаний, підкреслив він, що концентрація спільних зусиль надасть нового поштовху в діяльності Рахункової палати, допоможе вивести результативність нашої інституції на новий рівень, а саме: якісно виконувати свою професійну місію - здійснювати контроль за надходженням коштів до Державного бюджету України та їх використанням заради зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни та підвищення рівня життя і достатку всіх громадян України.

У своїй щоденній роботі ми не повинні забувати, що робимо надзвичайно важливу справу, від якої залежить фінансово-економічний стан нашої країни, а для її реалізації нам вкрай потрібна єдність, взаєморозуміння, професіоналізм, міцний дух, сила та здоров'я. Дозвольте щиро подякувати вам за вашу працю, громадянську позицію, розуміння ситуації та специфіки роботи Рахункової палати, наголосив Роман Магута.

Секретар Рахункової палати Анатолій Юхимчук у переддень свята зачитав Розпорядження Голови Верховної Ради України від 07.09.2017 № 584-к та від 19.09.2017 № 613-к у якому цілий ряд працівників Рахункової палати були нагороджені Почесною грамотою Верховної Ради України «За вагомий особистий внесок у формування та розбудову системи державного незалежного зовнішнього фінансового контролю в Україні, сумлінну працю, високий професіоналізм».

Серед них: Щасний Е. В., Моторна К. В., Піхоцький В. Ф. Грамотою Верховної Ради України також були відзначені: Самусь Г. Ю., Гарбуз М. Ю., Стефанюк І. Б., Нікітін Д. Ю., Миколенко П. П., Мирошніков А. М., Святенко В. Г., Дибка Л. П., Новосад М. М., Заяць Г. І., Зубик О. В., Шевчук М. М., Ремізова Р. І., Толстанов М. К.

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України «За особистий внесок у забезпечення державного фінансового контролю в Україні, сумлінну працю та високий професіоналізм» були нагороджені: Тесленко О. І., Хабіна Л. О., Майдебура А. М., Мироненко Ю. П., Лебедєв О. І., Оленьєва О. Є.

«За активну участь у процесах розбудови системи незалежного фінансового контролю в Україні, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 20-річчя діяльності Рахункової палати» розпорядженням Голови Київської міської державної адміністрації від 27.11.2017 № 1498 було відзначено Почесною грамотою таких працівників: Куйбіду Т. Я., Надолинську Г. В., Фаренюк І. В., Чорну О. М., Грінченко І. Е., Пономаренко О. Б., Слепуху В. М., Якубович В. І., Шипко М. Г., Закроєць І. Г.

Розпорядженням Київського міського голови від 07.12.2017 № 954 «За активну участь у процесах розбудови системи незалежного державного фінансового контролю в Україні, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 20-річчя діяльності Рахункової палати» було оголошено Подяку міського голови таким нашим співробітникам: Васильєвій С. М., Мамишеву А. В., Сохатюк Л. М., Ситюк Т. М., Фесич В. А., Вольфовській Д. Л.

Наказом Рахункової палати від 21.12.2017 № 235-к «За багаторічну сумлінну працю, професійне виконання службових обов'язків, вагомий особистий внесок у розвиток фінансово-економічної сфери держави та з нагоди 20-ї річниці діяльності Рахункової палати» Почесною грамотою Рахункової палати були нагороджені Муха О. О., Хаменко І. Т., Лелікова М. С., Кузіля Ю. М., Шаповал М. В., Верташова В. І.

Грамоту Рахункової палати було урочисто вручено Куценко Л. В., Горбач М. Л., Перепелиці Л. О., Нікіфоровій Л. А., Примаченко І. В., Грицюті Л. М., Пустоварову В. В., Василику П. У., Глущенко О. В., Ковалишиній О. І., Остапович І. П., Чередніченко І. В., Поліщук Л. Ю., Олійнику П. М., Горобець В. Ф., Музиченко С. І., Худякову Є. О., Максимченку С. П.

Подяку Голови Рахункової палати отримали: Йохна О. В., Немчен О. В., Сіваченко О. О., Шевченко Т. М., Зоренко Т. І., Якуш С. М., Данильченко О. В., Жиров В. В., Красносільська Г. В., Карнаухов Д. М., Сахно В. В., Мацишин А. І., Новацький М. Я.

Цінні подарунки були вручені: Олійнику Д. М., Бичковій Т. Б., Свєтловій Т. В.

Насамкінець Голова Рахункової палати Роман Магута передав символ Нового року начальнику територіального управління Рахункової палати по Донецькій та Луганській областях Олександру Лебедєву з побажанням вдалого 2018 року і здійснення всіх позитивних намірів.