19 липня 2018
Головна » Оголошення, анонси

Інформація про результати конкурсу на зайняття вакантних посад

Відповідно до частини другої статті 28 Закону України «Про державну службу» та пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246, Рахункова палата надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад, проведеного відповідно до наказу Рахункової палати від 22.11.2017 № 217-к «Про оголошення конкурсу на вакантні посади державної служби»:

Найменування посади

Кандидат

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Начальник територіального управління Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях (у м. Харків)

ДУЗЬ
Наталія Володимирівна

15,5

ТРИСТАН
Антон Вікторович

14,4

другий за результатами конкурсу кандидат

2

Головний спеціаліст відділу правового забезпечення контрольної діяльності департаменту з питань правового забезпечення

МОСКАЛЕНКО
Юлія Володимирівна

9,1

3

Головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту департаменту з питань соціальної політики

ВАКУЛОВА
Оксана Петрівна

8,9

4

Головний спеціаліст відділу з питань видатків на органи державного управління департаменту з питань соціальної політики

ДАКАЛ
Ірина Олександрівна