20 сiчня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2017 рік
11.12.2017

Як відображати в актах збитки заподіяні державі

 

7 грудня у Рахунковій палаті відбувся навчальний семінар «Визначення і документування в актах за результатами контрольних заходів шкоди (збитків), що заподіяні державі». Про основні підходи до вирішення таких питань розповідав заступник директора департаменту з питань використання коштів державного бюджету в регіонах Ігор Богданович Стефанюк.

 

 

Семінар було організовано для державних службовців, які входять до складу контрольних груп.

Основна мета семінару - донести до слухачів необхідність правильної кваліфікації порушень бюджетного законодавства, визначення їх наслідків, що є передумовою належного реагування на результати аудитів об'єктами контролю і правоохоронними органами. Саме тому Ігор Богданович докладно зупинився на:

• законодавчому визначенні шкоди і збитків,

• класифікації відхилень від норм, вимог, принципів і рекомендацій,

• діях, що спричиняють шкоду (збитки) державі,

• обставинах порушень, що потребують документування.

Окремо доповідач зупинився на правовій базі визначення розміру шкоди (збитків) для забезпечення матеріальної і майнової відповідальності. Йшлося також про повноваження аудиторів щодо кваліфікації встановлених порушень. Говорив Ігор Богданович і про методику оцінки майна. І, що особливо важливо, наводив приклади з практики, практично по кожному з питань, які висвітлював.

 

 

За даними управління кадрового забезпечення, у семінарі-навчанні взяли участь 56 державних службовця Рахункової палати, з них 18 керівників структурних підрозділів установи. Після виступу І.Б. Стефанюка відбулося жваве обговорення теми.

Свій виступ І. Б. Стефанюк супроводжував презентацією, з якою можна ознайомитись на веб-порталі Рахункової палати.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України