18 грудня 2017

Рахункова палата провела чергове засідання

5 грудня 2017 року відбулося чергове засідання Рахункової палати, яке відкрив Голова Рахункової палати Магута Р. М. Під час засідання було розглянуто результати проведених заходів державного зовнішнього контролю (аудитів) та внесення змін до Плану роботи Рахункової палати на ІІ півріччя 2017 року.

Магута Р. М.

під час роботи засідання РП

«Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на заходи із соціальної підтримки учасників антитерористичної операції» представила член Рахункової палати Шулежко М. Я.

Шулежко М. Я.

На розгляд питання були запрошені Заступник Міністра соціальної політики України Федорович Н. В. та Перший заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Мальцев І. В.

Федорович Н. В.

Мальцев І. В.

«Звіт про результати аудиту ефективності використання освітньої субвенції, спрямованої спеціальним загальноосвітнім навчальним закладам для дітей, які потребують корекції фізичного чи розумового розвитку» представив член Рахункової палати Самусь Г. Ю. На розгляд питання був запрошений директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Кононенко Ю. Г.

Самусь Г. Ю.

Кононенко Ю. Г.

«Звіт про результати аналізу ефективності використання коштів державного бюджету на здійснення виконавчої влади у Житомирській та Хмельницькій областях та надання громадянам гарантованих державою соціальних послуг в умовах функціонування об'єднаних територіальних громад» представив член Рахункової палати Невідомий В. І. На розгляд питання були запрошені директор департаменту з питань розвитку місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Шершов С. І., заступник Голови - керівник апарату Житомирської обласної державної адміністрації Ясюнецький О. О., заступник Голови Хмельницької облдержадміністрації Яцьковський С. В.

Невідомий В. І.

Шершов С. І.

Ясюнецький О. О.

Олійник В. Ц.

Доповідь «Про внесення змін до Плану роботи Рахункової палати на ІІ півріччя 2017 року» озвучили члени Рахункової палати Заремба І. М. та Шулежко М. Я.