21 жовтня 2018    
Пошук
Головна » Архів » Офіційні повідомлення » 2017 рік
01.12.2017

Рахункова палата зробила фінансовий аудит
ДСП "Чорнобильська АЕС"

 

28 листопада Рахункова палата затвердила Звіт про результати фінансового аудиту Державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильська АЕС" (ДСП ЧАЕС).

Проведений аудит засвідчив, що в цілому фінансова та бюджетна звітність ДСП ЧАЕС за 2016 рік забезпечує надання достовірних даних про надходження і витрати бюджету. Виявлені аудитом недоліки та відхилення мають обмежений вплив на фінансову і бюджетну звітність підприємства за 2016 рік і не викривляють інформації про його загальний фінансовий стан.

Загалом, підприємством забезпечено цільове використання виділених з державного бюджету коштів. При цьому із спрямованих у 2016 році з держбюджету 889,7 млн грн використано 888,4 млн грн (99,9 відсотка).

Окрім вказаних коштів, підприємство отримало 77 млн грн цільового фінансування з Фонду соціального страхування і близько 11 млрд грн - за рахунок міжнародної технічної допомоги. Всі суми, як одержаного державного цільового фінансування, так і міжнародної технічної допомоги повною мірою відображені у звітності підприємства.

Повний Звіт та рішення Рахункової палати про результати фінансового аудиту Державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильська АЕС" будуть розміщені на офіційному веб-сайті Рахункової палати.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України