18 грудня 2017
Головна » Результати засідань Рахункової палати
27.11.2017

Аналіз стану реалізації рекомендацій Рахункової палати за результатами аудиту ефективності використання у 2015 році коштів державного бюджету, спрямованих місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об'єктів інфраструктури окремих територій

На засіданні 15 листопада 2017 р. Рахункова палата розглянула Звіт про результати аналізу стану реалізації рекомендацій Рахункової палати за результатами аудиту ефективності використання у 2015 році коштів державного бюджету, спрямованих місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об'єктів інфраструктури окремих територій, який затверджено рішенням Рахункової палати від 15.11.2017 року № 23-3.

Рішення Рахункової палати та Звіт направлено Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України як об'єкту контролю для усунення виявлених порушень і недоліків.

Надіслано рішення Рахункової палати Дніпропетровській, Луганській, Львівській, Полтавській, Чернівецькій та Чернігівській обласним державним адміністраціям для вжиття заходів реагування.

Відомості про результати зазначеного контрольного заходу у формі рішення Рахункової палати направлено Кабінету Міністрів України.

Поінформовано Верховну Раду України, народного депутата України Войціцьку В. М. відповідно до звернення від 17.01.2017 № 149/2/184 та Головне управління Національної поліції у Чернігівській області відповідно до звернення від 24.07.2017 № 7894/124/48/5/2017;

Надіслано до Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області матеріали перевірки по об'єктах Макарівського району.

Реагування на рішення Рахункової палати об'єктом контролю.