21 жовтня 2018    
Пошук
Головна » Архів » Офіційні повідомлення » 2017 рік
29.11.2017

Рахункова палата розглянула низку звітів

 

28 листопада, під головуванням Голови Рахункової палати Р. М. Магути, відбулося засідання Рахункової палати, на якому заслухано результати проведених планових аудитів. Було розглянуто сім контрольно-аналітичних звітів.

 

 

Звіт про результати фінансового аудиту Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» представила член Рахункової палати М. Я. Шулежко.

На розгляд питання були запрошені Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження В. В. Петрук, Генеральний директор Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» І. І. Грамоткін.

 

М. Я. Шулежко

В. В. Петрук

І. І. Грамоткін

 

Наступним заслухали Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, передбачених на розвиток кінематографії та управління об'єктами державної власності в цій сфері. Доповідач - член Рахункової палати І. М. Заремба.

Запрошені на розгляд питання заступник Міністра культури України Ю. А. Рибачук, Голова Державного агентства України з питань кіно П. Ю. Іллєнко.

 

І. М. Заремба

Ю. А. Рибачук

 

Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених на здійснення правосуддя Вищим адміністративним судом України представив член Рахункової палати В. І. Невідомий.

Запрошений на розгляд питання керівник апарату Вищого адміністративного суду України О. М. Шевченко.

 

В. І. Невідомий

О. М. Шевченко

 

Член Рахункової палати М. Я. Шулежко представила Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на реалізацію державної політики з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Запрошені на розгляд питання Державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України В. Є. Андронов, Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів В. І. Лапа.

 

В. Є. Андронов

В. І. Лапа

Наступним розглянули Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених закладам охорони здоров'я Державної прикордонної служби України. Доповідач - член Рахункової палати В. І. Невідомий.

Запрошений на розгляд питання заступник Голови Державної прикордонної служби України О. В. Бляшенко.

 

О. В. Бляшенко

 

Далі йшлося про результати аудиту ефективності справляння та дієвості контролю за надходженням рентної плати за користування надрами для видобування газу до державного бюджету. Доповідав з цього питання член Рахункової палати В. І. Невідомий.

Запрошений на розгляд питання перший заступник Голови Державної служби геології та надр України М. В. Фощій.

 

М. В. Фощій

 

На засіданні також було розглянуто Звіт про результати аудиту ефективності виконання повноважень органами державної влади щодо забезпечення надходжень до державного бюджету орендної плати за користування цілісними майновими комплексами та іншим державним майном. Доповідач - член Рахункової палати В. І. Невідомий.

Запрошений на розгляд питання заступник Голови Фонду державного майна України Є. В. Асташев.

 

Є. В. Асташев

 

Завершував засідання розгляд проекту Плану роботи Рахункової палати на 2018 рік. Доповідач - член Рахункової палати О. С. Яременко.

 

О. С. Яременко

 

Звіти та рішення про результати проведення контрольно-аналітичних заходів будуть розміщені на веб-порталі Рахункової палати.

 

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України