18 грудня 2017
Головна » Результати засідань Рахункової палати
24.11.2017

Ефективність виконання повноважень територіальними органами Державної фіскальної служби України у Вінницькій і Хмельницькій областях щодо забезпечення повноти та своєчасності сплати податків, зборів, платежів суб'єктами господарювання в сільському господарстві

На засіданні 15 листопада 2017 р. Рахункова палата розглянула Звіт про результати аудиту ефективності виконання повноважень територіальними органами Державної фіскальної служби України у Вінницькій і Хмельницькій областях щодо забезпечення повноти та своєчасності сплати податків, зборів, платежів суб'єктами господарювання в сільському господарстві, який затверджено рішенням Рахункової палати від 15.11.2017 року № 23-4.

Рішення Рахункової палати та Звіт направлено Головним управлінням ДФС у Вінницькій та Хмельницькій областях і Вінницькій та Хмельницькій митницям ДФС, як об'єктам контролю для усунення виявлених порушень і недоліків.

Відомості про результати зазначеного контрольного заходу у формі рішення Рахункової палати направлено Кабінету Міністрів України.

Надіслано рішення Рахункової палати Державній фіскальній службі України.

Поінформовано про результати аудиту Верховну Раду України.

Реагування на рішення Рахункової палати об'єктами контролю.