18 жовтня 2018    
Пошук
Головна » Архів » Результати засідань РП » 2017 рік
24.11.2017

Ефективність виконання повноважень територіальними органами Державної фіскальної служби України у Вінницькій і Хмельницькій областях щодо забезпечення повноти та своєчасності сплати податків, зборів, платежів суб'єктами господарювання в сільському господарстві

 

На засіданні 15 листопада 2017 р. Рахункова палата розглянула Звіт про результати аудиту ефективності виконання повноважень територіальними органами Державної фіскальної служби України у Вінницькій і Хмельницькій областях щодо забезпечення повноти та своєчасності сплати податків, зборів, платежів суб'єктами господарювання в сільському господарстві, який затверджено рішенням Рахункової палати від 15.11.2017 року № 23-4.

Рішення Рахункової палати та Звіт направлено Головним управлінням ДФС у Вінницькій та Хмельницькій областях і Вінницькій та Хмельницькій митницям ДФС, як об'єктам контролю для усунення виявлених порушень і недоліків.

Відомості про результати зазначеного контрольного заходу у формі рішення Рахункової палати направлено Кабінету Міністрів України.

Надіслано рішення Рахункової палати Державній фіскальній службі України.

Поінформовано про результати аудиту Верховну Раду України.

Реагування на рішення Рахункової палати об'єктами контролю.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України