18 грудня 2017

Аудитори звітують

15 листопада, під головуванням тимчасово виконуючого повноваження Голови Рахункової палати О. С. Яременка, відбулося чергове засідання Рахункової палати, на якому були розглянуті результати проведених планових аудитів.

Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України на здійснення державного контролю з питань безпеки на транспорті представив член Рахункової палати І. М. Заремба . На розгляд питання були запрошені - заступник Міністра інфраструктури України Ю. Ф. Лавренюк та голова Державної служби України з безпеки на транспорті М. В. Ноняк.

Заремба І. М.

Лавренюк Ю. Ф.

Ноняк М. В.

Звіт про результати аналізу ефективності реалізації Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013 - 2017 роки представила член Рахункової палати М. Я. Шулежко. На розгляд питання були запрошені - заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Л. Р. Парцхаладзе, заступник голови правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Е. Б. Левченко.

Шулежко М. Я.

Левченко Е. Б.

Звіт про результати аналізу стану реалізації рекомендацій Рахункової палати за результатами аудиту ефективності використання у 2015 році коштів державного бюджету, спрямованих місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об'єктів інфраструктури окремих територій представив член Рахункової палати Г. Ю. Самусь. На розгляд питання був запрошений заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Л. Р. Парцхаладзе.

Г. Ю. Самусь

Л. Р. Парцхаладзе

Звіт про результати аудиту ефективності виконання повноважень територіальними органами Державної фіскальної служби України у Вінницькій і Хмельницькій областях щодо забезпечення повноти та своєчасності сплати податків, зборів, платежів суб'єктами господарювання в сільському господарстві представив член Рахункової палати В. І. Невідомий. На розгляд питання були запрошені - перший заступник начальника Хмельницької митниці Державної фіскальної служби І. В. Балан, перший заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області О. А. Домерат, перший заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області О. Ф. Мартинюк.

В. І. Невідомий

О. Ф. Мартинюк

О. А. Домерат

Висновок про стан виконання закону про Державний бюджет України на 2017 рік у січні - вересні представив член Рахункової палати О. С. Яременко.

О. С. Яременко

На засіданні також було розглянуто внутрішні питання роботи Рахункової палати щодо Антикорупційної програми установи на 2017 рік та внесення змін до кошторису Рахункової палати на 2017 рік по загальному та спеціальному фондах державного бюджету.

Звіти та рішення про результати проведення контрольно-аналітичних заходів будуть розміщені на веб-порталі Рахункової палати.