21 жовтня 2018    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2017 рік
27.10.2017

У Рахунковій палаті відбувся семінар на тему:
«Управління коштами державного бюджету
в системі державної казначейської служби»

 

26 жовтня 2017 року відповідно до плану підвищення кваліфікації працівників в Рахунковій палаті відбувся семінар на тему «Управління коштами державного бюджету в системі державної казначейської служби», тематику якого сформовано на основі потреб структурних підрозділів апарату РП.

Розпочала роботу начальник відділу організації професійного навчання, оцінювання та роботи з персоналом управління кадрового забезпечення Рахункової палати - Руденко Ніна Богданівна, яка привітала всіх його учасників і наголосила на важливості та актуальності теми навчання у сучасних умовах роботи для державних службовців, які залучаються до здійснення фінансового аудиту та аудиту ефективності, а також працівників фінансового управління.

Провела семінар заступник директора департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку, звітності та розвитку Державного казначейства України - начальник відділу методології казначейського обслуговування бюджетів за видатками та інших клієнтів - Паскаренко Людмила Петрівна.

Паскаренко Л. П.

 

Учасники семінару, серед яких були 11 керівників структурних підрозділів та 46 спеціалістів Рахункової палати, взяли активну участь в його роботі, обговорили ряд актуальних питань, пов'язаних із темою слухань.

По закінченню семінару його учасники висловити слова щирої вдячності доповідачу Паскаренко Л. П., яка професійно та компетентно розкрила обговорювану тему.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України