21 жовтня 2018    
Пошук
Головна » Архів » Офіційні повідомлення » 2017 рік
27.10.2017

Рахункова палата розглянула низку звітів

 

26 жовтня відбулося чергове засідання Рахункової палати, на якому були розглянуті результати проведених заходів державного зовнішнього контролю.

 

 

На порядку денному був розгляд двох контрольно-аналітичних звітів.

Звіт про результати аудиту впровадження системи збирання, заготівлі та утилізації відходів як вторинної сировини та ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на поводження з твердими побутовими відходами представила член Рахункової палати М. Я. Шулежко.

Запрошені на розгляд питання - заступник Міністра екології та природних ресурсів України Вакараш В. М., перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Негода В. А.

Шулежко М. Я.

Вакараш В. М.

Негода В. А.

 

Звіт про результати аудиту ефективності виконання повноважень органами державної влади в частині забезпечення повноти справляння податків та інших надходжень до державного бюджету суб'єктами господарювання у сфері лісового господарства презентував член Рахункової палати Невідомий В. І.

На розгляді питання Державну фіскальну службу України представила директор департаменту податків і зборів з юридичних осіб Антіпова О. В.

 

Невідомий В. І.

Антіпова О. В.

На засіданні також було розглянуто ряд питань, що стосуються діяльності Рахункової палати України.

Звіти та рішення про результати проведення контрольно-аналітичних заходів будуть розміщені на веб-порталі Рахункової палати.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України