18 грудня 2017
12.10.2017

Кабінет Міністрів України, посилаючись на рекомендації Рахункової палати, ухвалив Постанову «Про внесення змін до порядку надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенцій з Державного бюджету України місцевим бюджетам»

11 жовтня 2017 року відбулося планове засідання Уряду під головуванням Прем`єр-Міністра України Володимира Гройсмана.

Міністр соціальної політики України Андрій Рева представив проект постанови Кабінету Міністрів України: «Про внесення змін до порядку надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенцій з Державного бюджету України місцевим бюджетам», який був розроблений на виконання рекомендацій Рахункової палати за підсумками аудиту ефективності використання субвенцій.

"Вноситься проект постанови Кабінету Міністрів України про внесення змін до порядку надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу з державного бюджету місцевим бюджетам. Зазначеним проектом постанови, він розроблений на виконання рекомендацій Рахункової палати, за підсумками аудиту ефективності використання субвенцій і враховує ті пропозиції, які були висловлені під час аудиту. Мова йде про чітке визначення термінів подання списків пільговиків і чітке визначення термінів, коли приймається рішення про надання пільг", - сказав А. Рева.

Проект постанови, який базується на висновках Рахункової палати, було прийнято без зауважень.