20 листопада 2017

Рахункова палата провела чергове засідання

10 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання Рахункової палати під головуванням Т. в. п. Голови Рахункової палати Яременка О. С., на якому були розглянуті результати проведених заходів державного зовнішнього контролю (аудитів).

«Звіт про результати аудиту ефективності управління Національною академією наук України об'єктами державної власності» представив член Рахункової палати Заремба І. М. На розгляд питання були запрошені Віце-Президент Національної академії наук України Загородній А. Г. та Головний вчений секретар НАНУ Богданов В. Л.

Заремба І. М.

Загородній А. Г.

«Висновки щодо виконання Державного бюджету України за підсумками трьох кварталів 2017 року в частині надходжень» представив Т. в. п. Голови Рахункової палати Яременко О. С.

Яременко О. С.