18 грудня 2017
29.09.2017

Висновки щодо проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» передано до Верховної Ради України

29 вересня на засіданні Рахункової палати під головуванням Т. в. п. Голови О. С. Яременка було розглянуто висновки щодо проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

Відповідно до своїх повноважень, вимог Бюджетного кодексу та Регламенту Верховної Ради України Рахункова палата щороку проводить експертизу поданого до Верховної Ради України проекту закону про Державний бюджет (включаючи матеріали, що додаються до цього проекту закону) та готує відповідні висновки. На засіданні було затверджено висновки щодо проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», зроблені департаментом з питань бюджетної політики Рахункової палати, та передано їх Голові Верховної Ради України А. В. Парубію та до Комітету з питань бюджету Верховної Ради України для врахування при розгляді бюджету в парламенті.