23 липня 2018    
Пошук
Головна » Архів » Результати засідань РП » 2017 рік
27.09.2017

Ефективність використання коштів державного бюджету, спрямованих на розвиток та функціонування системи протипаводкового захисту

 

На засіданні 13 вересня 2017 р. Рахункова палата розглянула Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на розвиток та функціонування системи протипаводкового захисту, який затверджено рішенням Рахункової палати від 13.09.2017 року № 18-4.

Рішення Рахункової палати та Звіт направлено Міністерству екології та природних ресурсів України і Державному агентству водних ресурсів України, як об'єктам контролю.

Відомості про результати зазначеного контрольного заходу у формі рішення Рахункової палати направлено Кабінету Міністрів України.

Поінформовано Верховну Раду України, Раду національної безпеки і оборони України.

Реагування на рішення Рахункової палати об'єктами контролю.

 

Матеріали за темою:

Ефективність системи протипаводкового захисту України (звіт підготовлений у рамках співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за проектом "Підтримка реформи управління державними фінансами") (повна версія)

Звіт про результати аудиту ефективності розвитку та функціонування системи протипаводкового захисту (звіт підготовлений в рамках участі в програмі IDI-ASOSAI із спільних аудитів за напрямом "Аудит управління при катастрофах")

Report on the Results of the Performance Audit of Development and Operation of the Flood Protection System (Report was prepared in the framework of participation in the IDI-ASOSAI 3i Cooperative Audit Programme on Audit of Disaster Management)

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України