23 липня 2018    
Пошук
Головна » Архів » Результати засідань РП » 2017 рік
27.09.2017

Ефективність використання коштів державного бюджету,
виділених у 2015 - 2016 роках та I півріччі 2017 року Міністерству охорони здоров'я України для здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій за бюджетною програмою "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру"

 

На засіданні 22 серпня 2017 р. Рахункова палата розглянула Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених у 2015 - 2016 роках та I півріччі 2017 року Міністерству охорони здоров'я України для здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій за бюджетною програмою "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру", який затверджено рішенням Рахункової палати від 22.08.2017 року № 17-1.

Рішення Рахункової палати та Звіт направлено Міністерству охорони здоров'я України, як об'єкту контролю.

Направлено Звіт Рахункової палати Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я.

Відомості про результати зазначеного контрольного заходу у формі рішення Рахункової палати направлено Кабінету Міністрів України.

Поінформовано Верховну Раду України.

Поінформовано Національну поліцію України.

Реагування на рішення Рахункової палати об'єктом контролю.

Реагування на рішення Рахункової палати об'єктом контролю (подальша реалізація рекомендацій Рахункової палати).Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України