21 липня 2018    
Пошук
Головна » Архів » Результати засідань РП » 2017 рік
28.08.2017

Ефективність використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження

 

На засіданні 8 серпня 2017 р. Рахункова палата розглянула Звіт про результати аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, який затверджено рішенням Рахункової палати від 08.08.2017 року № 16-4.

Рішення Рахункової палати та Звіт направлено Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, для усунення виявлених порушень і недоліків, як об'єкту контролю.

Рішення Рахункової палати направлено Волинській, Дніпропетровській, Запорізькій, Рівненській та Хмельницькій облдержадміністраціям.

Відомості про результати зазначеного контрольного заходу у формі рішення Рахункової палати направлено Кабінету Міністрів України.

Поінформовано про результати аудиту Верховну Раду України та народного депутата України Дерев'янка Ю.Б. відповідно до його звернення.

Реагування на рішення Рахункової палати об'єкту контролю.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України