21 липня 2018    
Пошук
Головна » Архів » Офіційні повідомлення » 2017 рік
11.08.2017

Рахункова палата провела чергове засідання

 

8 серпня відбулося чергове засідання Рахункової палати, на якому були розглянуті результати проведених заходів державного зовнішнього контролю (аудитів).

 

 

«Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на забезпечення у 2015-2016 роках Міністерством закордонних справ України функціонування закордонних дипломатичних установ України» представив член Рахункової палати В'ячеслав Пилипенко. На розгляд питання були запрошені Державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заяць, заступник директора валютно-фінансового департаменту Міністерства закордонних справ України Галина Луценко.

 

Пилипенко В. П.

Заяць А. І.

 

«Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів та державного майна на підтримку експлуатаційно-безпечного стану судноплавних шлюзів та внутрішніх водних шляхів» представив член Рахункової палати Ігор Заремба. На розгляд питання були запрошені в. о. міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, в. о. начальника державного підприємства водних шляхів «Укрводшлях» Олександр Гладиш.

 

Заремба І. М.

Лавренюк Ю. Ф.

 

«Звіт про результати аналізу звітності щодо державного та гарантованого державою боргу» представив член Рахункової палати В'ячеслав Пилипенко. На розгляд питання були запрошені заступник Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції Юрій Буца, директор департаменту боргової політики Міністерства фінансів України Поліна Ярова.

 

Буца Ю. Б.

 

«Звіт про результати аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» представив член Рахункової палати Георгій Самусь. На розгляд питання були запрошені заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, начальник управління впровадження та моніторингу пріоритетних проектів будівництва Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Надія Бондарчук.

 

Самусь Г. Ю.

Парцхаладзе Л. Р.

Бондарчук Н. Л.

 

«Звіт про результати аудиту ефективності реалізації державних програм і заходів у сфері професійної реабілітації та зайнятості осіб з інвалідністю» представив член Рахункової палати Василь Невідомий. На розгляд питання були запрошені заступник міністра соціальної політики України Наталія Федорович, директор Фонду соціального захисту інвалідів Олена Лиднюк.

 

Невідомий В. І.

Лиднюк О. А.

 

«Звіт про результати фінансового аудиту Державної служби геології та надр України» представив член Рахункової палати В'ячеслав Пилипенко. На розгляд питання був запрошений перший заступник голови Державної служби геології та надр України Микола Фощій.

 

Фощій М. В.

 

Антикорупційну програму Рахункової палати на 2017 рік представив член Рахункової палати В'ячеслав Пилипенко. Рахункова палата також розглянула низку інших питань.

Звіти та рішення про результати проведення контрольно-аналітичних заходів будуть розміщені на веб-порталі Рахункової палати.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України