23 квiтня 2018    
Пошук
Головна » Архів » Офіційні повідомлення » 2017 рік
12.07.2017

Відбулося засідання Рахункової палати

 

11 липня відбулося чергове засідання Рахункової палати. На ньому були розглянуті результати проведених планових аудитів.

 

 

«Звіт про результати аудиту ефективності Використання коштів державного бюджету, спрямованих на розвиток рибного господарства» представив член Рахункової палати Вячеслав Пилипенко. На розгляд питання були запрошені - заступник Міністра аграрної політики та продовольства Олена Ковальова та заступник голови Державного агентства рибного господарства України Андрій Кравченко.

 

Пилипенко В. П.

Ковальова О. В.

Кравченко А. М.

 

«Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на безплатне харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи» представив член Рахункової палати Василь Невідомий. На розгляд питання був запрошений - заступник Міністра соціальної політики України Микола Шамбір.

 

Невідомий В. І.

Шамбір М. І.

 

Також було розглянуто внутрішні питання роботи Рахункової палати - звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у палаті, внесення змін до кошторису Рахункової палати на 2017 рік по загальному фонду держбюджету та до плану її роботи на друге півріччя.

 

Звіти та рішення про результати проведення контрольно-аналітичних заходів будуть розміщені на веб-порталі Рахункової палати.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України