26 вересня 2017
Головна » Результати засідань Рахункової палати
10.07.2017

Ефективність використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад

На засіданні 27 червня 2017 р. Рахункова палата розглянула Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад, який затверджено рішенням Рахункової палати від 27.06.2017 року № 13-2.

Рішення Рахункової палати та Звіт направлено Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України для усунення виявлених порушень і недоліків, як об'єкту контролю.

Рішення Рахункової палати направлено Міністерству фінансів, Дніпропетровській, Луганській, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернігівській обласним державним адміністраціям, територіальним управлінням Рахункової палати по Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській, Хмельницькій та Чернівецькій областях (у м. Вінниця) і по Харківській, Сумській та Полтавській областях (у м. Харків)

Відомості про результати зазначеного контрольного заходу у формі рішення Рахункової палати направлено Кабінету Міністрів України,

Поінформовано про результати аудиту Верховну Раду України.

Реагування на рішення Рахункової палати об'єктом контролю.