26 вересня 2017
26.06.2017

Рахункова палата звітувала про свою діяльність

Звіт про діяльність Рахункової палати за 2016 рік та Висновок Рахункової палати про стан виконання закону про Державний бюджет України на 2017 рік у першому кварталі розглянув на своєму засіданні 21 червня Комітет Верховної Ради України з питань бюджету.

Звіт Рахункової палати представив народним обранцям Голова інституції Роман Магута.

- У звітному періоді Рахунковою палатою здійснено 644 контрольно-аналітичні та експертні заходи, за результатами яких підготовлено 96 звітів, перевірено 644 об'єкти, обсяг перевірених Рахунковою палатою державних коштів становив понад 314 млрд. гривень, - повідомив Роман Магута.

Голова Рахункової палати говорив про виявлені у ході перевірок порушення бюджетного законодавства, неефективного використання коштів державного бюджету та державних цільових фондів, а також про недоліки при адмініструванні доходів державного бюджету. Також він повідомив, що за наслідками проведення аудитів палатою направлені до вищих органів законодавчої і виконавчої влади, установ, організацій, підприємств 498 документів (звітів, рішень, інформацій, актів та листів) для відповідного реагування, усунення виявлених порушень та відшкодування втрат і збитків, заподіяних державному бюджету. 12 матеріалів були передані до Генеральної прокуратури і 9 з них, органами прокуратури приєднано до матеріалів кримінальних проваджень.

Підсумовуючи наведену інформацію Роман Магута визначив ряд завдань і заходів щодо подальшої діяльності установи.

Далі Комітет з питань бюджету розглянув Висновок Рахункової палати про стан виконання закону про Державний бюджет України на 2017 рік у першому кварталі.

Додаткова інформація:

Звіт про діяльність Рахункової палати за 2016 рік та Висновок Рахункової палати про стан виконання закону про Державний бюджет України на 2017 рік у першому кварталі розміщено на офіційному веб-сайті Рахункової палати для відкритого доступу.