19 листопада 2017
22.06.2017

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня державної служби!

Рахункова палата в системі державного управління зарекомендувала себе як один із сучасних, публічних інститутів влади, який спрямовує свою діяльність виключно на захист прав і свобод усіх громадян України. Завдяки Вашій сумлінній праці, праці державного службовця, попит на об'єктивну інформацію про стан справ із публічними фінансами в країні помітно зростає. Взявши краще зі світового досвіду, підтримуючи національні традиції врядування, Ви спрямовуєте свої зусилля на побудову демократичного суспільства на засадах соціально орієнтованої ринкової економіки, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток країни, піднесення її престижу на міжнародній арені.

Впевнений, наш колектив і надалі буде докладати всіх можливих зусиль на ниві служіння народу, сприяти економічному та демократичному розквіту Української держави.

Тож, нехай Ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Добра Вам, здоров'я та невичерпної енергії.

Голова Рахункової палати

Р. М. Магута