18 грудня 2017
06.06.2017

Рахункову палату відвідали представники Офісу з фінансового
та економічного аналізу у Верховній Раді України

2 червня у Рахунковій палаті відбулася ознайомча зустріч Секретаря Рахункової палати А. П. Юхимчука з представниками Офісу з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України - керівником Офісу В. М. Мазярчуком, співробітниками Д. М. Серебрянською і Р. Р. Слободяном. У зустрічі також взяв участь начальник управління інформаційної політики Рахункової палати М. М. Новосад.

Секретар Рахункової палати А. П. Юхимчук розповів представникам незалежної аналітичної організації про непрості етапи становлення вищого органу фінансового контролю України, його важливість у розбудові сучасної держави. Він зупинився на викликах, що стоять наразі перед Рахунковою палатою, питаннях співпраці і взаєморозуміння з депутатським корпусом, громадськістю, пресою. Окремо А. П. Юхимчук підкреслив важливість об'єктивного, неупередженого сприйняття суспільством, владними інституціями місця і ролі Рахункової палати в системі зовнішнього фінансового контролю країні, у боротьбі з корупцією, поліпшенні прозорості використання державних фінансів.

Представники Офісу з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України висловили повну солідарність з позицією Рахункової палати, наміри якомога активніше сприяти утвердженню позитивного іміджу інституції. Учасники зустрічі домовилися про продовження діалогу, зокрема, в частині покращення інформування депутатів про результати контрольно-аналітичних заходів Рахункової палати, спільні зусилля щодо посилення фінансово-бюджетної дисципліни в країні.