16 лютого 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2017 рік
29.05.2017

Мандат робочої групи EUROSAI, яку очолює
Рахункова палата України, продовжено

 

Делегація Рахункової палати на чолі з т. в. п. Голови Рахункової палати О. С. Яременком взяла участь у Х Конгресі Європейської організації вищих органів фінансового контролю (EUROSAI), що відбувся в Стамбулі (Турецька Республіка) наприкінці травня.

Головна тема Конгресу - «Впровадження Міжнародних стандартів вищих органів фінансового контролю: виклики та їх вирішення». Учасники Конгресу обговорили й схвалили новий Стратегічний план EUROSAI на наступний шестирічний період. Відбулися також семінари й робочі сесії з різної тематики, що дали змогу обмінятися досвідом і напрацюваннями з найважливіших питань для вищих органів фінансового контролю та їхніх країн.

 

Т. в .п. Голови Рахункової палати О. С. Яременко та начальник
управління стратегічного розвитку, аналітики та стандартів
Рахункової палати Г. А. Шах на Х Конгресі EUROSAI.

 

Під час Конгресу Рахункова палата України, яка очолює робочу групу EUROSAI з аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф, представила Звіт про діяльність робочої групи за 2015-2017 роки та Стратегічний план діяльності робочої групи на наступні три роки. Особливу увагу в новому Стратегічному плані приділено виконанню Порядку денного ООН в галузі сталого розвитку на період до 2030 року.

Визнаючи досягнуті робочою групою результати, а також можливість у рамках її діяльності сприяти моніторингу і перевірці досягнення Цілей сталого розвитку, Х Конгрес EUROSAI одностайно прийняв рішення про продовження мандату діяльності робочої групи EUROSAI з аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф, на наступний трирічний період. Прийняте Конгресом рішення є, безперечно, високою оцінкою діяльності робочої групи і Рахункової палати України, визнанням актуальності зазначеної тематики для всіх країн Європи та світу.

 

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України