16 лютого 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2017 рік
24.05.2017

Сприяння моніторингу та перевірці виконання Цілей сталого розвитку як один з пріоритетів діяльності Рахункової палати

 

23 травня делегація Рахункової палати України продовжила свою участь у Х Конгресі Європейської організації вищих органів фінансового контролю EUROSAI (м. Стамбул, Турецька Республіка).

На семінарі для керівників ВОФК, що відбувся в рамках Конгресу, виступив т. в. п. Голови Рахункової палати О. С. Яременко. У доповіді «Успіх та роль ВОФК у забезпеченні сталого розвитку відповідно до Цілей сталого розвитку» він поділився з учасниками Конгресу інформацією про кроки, зроблені Рахунковою палатою України в цьому напрямі, а також про плани на майбутнє як Рахункової палати в цілому, так і очолюваної інституцією робочої групи EUROSAI з аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф. Окрему увагу доповідач приділив аудитам ефективності, проведеним Рахунковою палатою з питань, пов'язаних з Цілями сталого розвитку, та міжнародним аудитам, у яких українські фахівці брали участь в рамках діяльності робочої групи EUROSAI з аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф.

 

Виступ т. в. п. Голови Рахункової палати О. С. Яременка на семінарі
«Успіх та роль ВОФК у забезпеченні сталого розвитку відповідно
до Цілей сталого розвитку» під час Х Конгресу EUROSAI
(23 травня 2017 року, м. Стамбул, Турецька Республіка)

 

Цього ж дня під час робочої сесії для членів делегацій з теми «Еволюціонуюча роль ВОФК для створення підзвітності і прозорості в управлінні ризиками і допомозі, пов'язаній з катастрофами, і внесок відповідних ISSAI серії 5500 у перевизначення цієї ролі» фахівці Рахункової палати України презентували досвід проведення Рахунковою палатою України аудитів у сфері попередження і ліквідації наслідків катастроф.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України