17 жовтня 2017
Головна » Міжнародне співробітництво » Події та зустрічі
22.05.2017

Делегація Рахункової палати взяла участь у Х Конгресі EUROSAI

Делегація Рахункової палати України взяла участь у Х Конгресі Європейської організації вищих органів фінансового контролю (EUROSAI), який розпочав роботу в Стамбулі (Турецька Республіка) 22 травня цього року. Головна тема Конгресу - «Впровадження Міжнародних стандартів вищих органів фінансового контролю: виклики та їх вирішення для подальшого удосконалення».

Т.в.п. Голови Рахункової палати О.С. Яременко та начальник управління
стратегічного розвитку, аналітики та стандартів Рахункової палати Г.А. Шах
на 47-му засіданні Керівної ради EUROSAI.

У перший день Конгресу відбулося 47-е засідання Керівної ради EUROSAI, на якому виступив керівник української делегації т. в. п. Голови Рахункової палати О. С. Яременко. Він представив звіт про діяльність робочої групи EUROSAI з аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф, яку очолює вищий орган фінансового контролю України, та проект резолюції Конгресу EUROSAI про продовження мандата робочої групи на наступний трирічний період.

Керівна рада EUROSAI ухвалила рішення про підтримку проекту резолюції та винесення його на затвердження Конгресу.