17 жовтня 2017
Головна » Оголошення, анонси

Інформація про результати конкурсу на зайняття вакантних посад

Відповідно до частини другої статті 28 Закону України «Про державну службу» та пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246, Рахункова палата надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад, проведеного відповідно до наказу Рахункової палати від 10.04.2017 № 76-к «Про оголошення конкурсу на вакантні посади державної служби»:

Найменування посади

Кандидат

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Головний спеціаліст відділу з питань боргових та кредитних операцій департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ

ЛИС
Ігор Михайлович

10,0

КАРМАН
Світлана Василівна

другий за результатами конкурсу кандидат

2

Головний спеціаліст відділу організації роботи територіальних управлінь департаменту з питань використання коштів державного бюджету в регіонах

ЧЕВ'ЮК
Костянтин Васильович

10,9

3

Головний спеціаліст відділу з питань будівництва, транспорту та зв'язку департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності

АНДРІЙЧЕНКО
Антон Костянтинович

10,4

4

Головний спеціаліст відділу стратегії інституційного розвитку Рахункової палати управління стратегічного розвитку, аналітики та стандартів

МОЧОНА
Наталя Борисівна

5

Головний спеціаліст відділу розвитку професійних зв'язків з іншими органами фінансового контролю управління стратегічного розвитку, аналітики та стандартів

ЖАРКО
Ірина Володимирівна

10,4

6

Головний спеціаліст відділу з питань соціальної політики, гуманітарної сфери та міжбюджетних трансфертів територіального управління Рахункової палати по м. Києву, Київській, Черкаській та Чернігівській областях (у м. Київ)

ПІЛЬКЕВИЧ
Євгеній Ігорович

8,7

7

Головний спеціаліст відділу з питань соціальної політики, гуманітарної сфери та міжбюджетних трансфертів територіального управління Рахункової палати по Донецькій та Луганській областях (у м. Донецьк)

СИНЕЛЬНИК
Катерина Олексіївна

8,9

8

Провідний спеціаліст відділу з питань фінансових та банківських установ департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ

МИХАЙЛЬО
Іван Іванович

7,8

переможець конкурсу

Конкурсною комісією не визначено переможців на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста відділу з питань соціальної політики, гуманітарної сфери та міжбюджетних трансфертів територіального управління Рахункової палати по Донецькій та Луганській областях (у м. Донецьк).