26 травня 2018    
Пошук
Головна » Архів » Результати засідань РП » 2017 рік
11.04.2017

Ефективність використання коштів державного бюджету Державним сховищем дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України

 

На засіданні 28 березня 2017 р. Рахункова палата розглянула Звіт про результати аудиту використання коштів державного бюджету Державним сховищем дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України, який затверджено рішенням Рахункової палати від 28.03.2017 року № 8-6.

Рішення Рахункової палати та Звіт направлено Міністерству фінансів України та Державному сховищу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України, для усунення виявлених порушень і недоліків, як об'єктам контролю.

Надіслані рішення Рахункової палати Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Полтавській та Черкаській облдержадміністраціям.

Відомості про результати зазначеного контрольного заходу у формі рішення Рахункової палати направлено Кабінету Міністрів України.

Поінформовано про результати аудиту Верховну Раду України.

Поінформовано Генеральну прокуратуру України, Національну поліцію України, Службу безпеки України та Державну фіскальну службу України.

 

Реагування на рішення Рахункової палати об'єктами контролю.

Реагування на рішення Рахункової палати об'єктами контролю (подальша реалізація рекомендацій Рахункової палати).

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України